Eyelashes Extension ®

Profesionální prodlužování řas

Přirozeně krásné a dlouhé řasy

Jsem odborník na prodlužování řas v Praze. Mám dlouholetou zkušenost v aplikaci klasických i objemových řas. Pokud si nejste jisti,jaký druh řas by byl ten pravý pro vás, zavolejte nebo napište, ráda vám poradím.

Životnost přírodní řasy je 30-90 dní, po této době živá řasa spolu s umělou řasou vypadne, proto je vhodné pro stálý efekt plnosti syntetické řasy ve 3-4 týdnech doplňovat. Aplikuje se na odlíčené řasy horních víček. Tato metoda je příjemná a relaxační s použitím kolagenových polštářků nalepených na dolní víčko.

Aby řasy co nejdéle držely,v den aplikace řasy nenamáčejte.Odličujte se bezolejovými produkty. Při aplikaci používáme vysoce kvalitní produkty a přísné hygienické postupy.

Nový set (řasa na řasu) 1300,-
Doplnění (řasa na řasu) 750,-

Nový set (objemové řasy 3-5D) 1500,-
Doplnění (objemové řasy 3-5D) 850,-

prodlužování řas
prodlužování řas

Výraznější, tmavší a hustější řasy...

Jsme plně vybavený profesionální kosmetický salón v Praze 6. Tak na nic nečekejte a doražte. Dokonale se o Vás postaráme.

Nenašli jste co jste hledali? Vyberte si z následující nabídky služeb.

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

Kosmetické ošetření šité na míru. Součástí je Face Mapping pro zjištění stavu Vaší pokožky a následná profesionální kosmetická péče.

ONLINE KONZULTACE

Online kosmetická konzultace přímo v pohodlí Vašeho domova. 

mezoterapie

MEZOTERAPIE

Účinný postup v oblasti faceliftu. Jedná se o přirozené ošetření, které aktivuje v pokožce tvorbu vlastního kolagenu s dlouhodobým účinkem.

AKCE na tento týden!

Využijte našich zvýhodněným balíčků a jednotlivých akcí. Získáte tím možnost zakoupit služby za nižší než běžnou cenu. V některých případech je pro Vás dokonce služba připravena zcela ZDARMA.  

Dermalogica

Zákládáme si na kvalitní péči o naše klienty, spolupracujeme pouze se špičkovými výrobci kosmetických prostředků jako je DERMALOGICA.