Online konzultace

analýza pleti z pohodlí vašeho domova

Profesionální analýza pleti na dálku pomocí systému FaceMapping

Unikátní analýza pleti z pohodlí vašeho domova zahrnující FACEMAPPING.

Konzultaci lze provádět přes videohovor, whatsapp 603 169 928 nebo zasláním selfie vašeho obličeje na denním světle na email info@studiomycare.cz

 

ZÍSKÁTE

  • Individuální odborné posouzení stavu vaší pleti.
  • Zpětnou vazba a doporučení k vaší domácí péči.
  • Návod jak pečovat o vaši pleť, dle výsledků analýzy.
  • Individuální Skin fitness plán s konkrétními doporučeními produktů Dermalogica a návodem jak produkty používat, abyste dosáhli nejlepších výsledků

Analýza pleti FaceMapping

Profesionální analýza pleti umožňuje do hloubky poznat specifické potřeby pokožky a ukáže cestu ke správně zvoleným profesionálním produktům a následně výrobkům na domácí použití.

Díky ní se budete těšit z výjimečných výsledků.

Díky analýze pleti FaceMapping vyvinuté značkou Dermalogica dokážeme určit stav a typ pleti s dokonalou přesností. Provádí se buď online přes videohovor nebo osobně při kosmetickém ošetření, kterého je vždy součástí.

Domů odejdete se Skin fitness plánem s doporučeními produkty na domácí ošetření a vzorky. Všechny produkty si můžete zakoupit v salónu, pro stálé klienty jsou připravené zajímavé slevy a akce

Jak si rezervovat online konzultaci?

Pro rezervaci kosmetické online konzultace z pohodlí vašeho domova pište na info@studiomycare.cz nebo tel. 603 169 928

Nenašli jste co jste hledali? Vyberte si z následující nabídky služeb.

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

Kosmetické ošetření šité na míru. Součástí je Face Mapping pro zjištění stavu Vaší pokožky a následná profesionální kosmetická péče.

prodlužování řas

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

Profesionální prodlužování řas. Jedinečná metoda aplikace k docílení dlouhých, hustých a přirozeně vypadajících řas

mezoterapie

MEZOTERAPIE

Účinný postup v oblasti faceliftu.Jedná se o přirozené ošetření, které aktivuje v pokožce tvorbu vlastního kolagenu s dlouhodobým účinkem.

AKCE na tento týden!

Využijte našich zvýhodněným balíčků a jednotlivých akcí. Získáte tím možnost zakoupit služby za nižší než běžnou cenu. V některých případech je pro Vás dokonce služba připravena zcela ZDARMA.  

Dermalogica

Zákládáme si na kvalitní péči o naše klienty, spolupracujeme pouze se špičkovými výrobci kosmetických prostředků jako je DERMALOGICA.