MASÁŽE

UVOLŇUJÍCÍ ZDRAVOTNÍ MASÁŽE

Zdravotní masáže

Klasická masáž
Zaměřuji se převážně na masáže zdravotní. Kombinuji různé techniky, pro co nejlepší efekt, proto se každá masáž odvíjí od konkrétních problémů a tudíž může být pokaždé jiná. Kombinuji techniky uvolňovací, měkké techniky, nebo třeba Dáta Snéhán.

 Relaxační masáž celého těla 
Jde o relaxační metodu při které dochází k uvolnění těla, nabití nové energie a celkové duševní i fyzické pohody.

 Zdravotní masáž zad 
Masáže jsou nejstarší léčebnou metodou na světě. Dochází při nich k odstraňování bolestí, prokrvení svalů a jejich následné regeneraci a v neposlední řadě přispívají i k psychické pohodě.  Každou masáž se snažím přizpůsobit jednotlivci na míru, zjistit příčinu, poradit vhodná cvičení, či protažení a společnou prací se dobrat co nejlepšího výsledku, kterým je život bez bolesti. 

Uvolňující masáž celých nohou 
Masáž nohou je výborná metoda, jak uvolnit unavené nohy namáhané při sportu, sedavou prací a fyzickou námahou.

 Manuální lymfodrenáž 
Lymfatická masáž je jemná masážní technika, prováděná na sucho, přesně danými hmaty, která napomáhá rozproudit lymfatický systém a tím dosáhnout odplavení škodlivin z těla ven. Lymfu pohání pouze svalová kontrakce a pohyb a pokud lymfatický systém nepracuje správně, následkem je například zadržování vody v těle, únava, otoky.

Lymfatická masáž snižuje otoky, podporuje hojení, zvyšuje imunitu, ale též zlepšuje kvalitu kůže a zmírňuje celulitidu.

Pro co nejlepší efekt je dobré absolvovat kůru 8-10 lymfatických masáží a sice alespoň 2x týdně. Dále je velmi vhodné zvýšit pitný režim a podpořit rozproudění lymfy pohybem. V těle máme dvě tekutiny a na rozdíl od krve, kterou pohání srdce, lymfu přimějete k pohybu právě kontrakcí svalů. Při lymfatických masážích je naprosto normální, že chodíte častěji na WC a i Vaše moč může mít jinou barvu, tělo se tak čistí a to je přesně to, o co nám jde:-)

Kontraindikací lymfatických masáží jsou křečové žíly, horečnatá onemocnění, záněty žil, jakékoliv akutní stavy, těhotenství, hyperfunkce štítné žlázy, onkologická onemocnění, astma.

Dopřejte si odpočinek a nechte uvolnit své tělo

Jsme plně vybavený kosmetický salón v Praze 6. Pracujeme s vysoce kvalitní kosmetikou Dermalogica, Dp Dermaceuticals a dalšími profesionální přípravky.

Nenašli jste co jste hledali? Vyberte si z následující nabídky služeb.

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

Kosmetické ošetření šité na míru. Součástí je Face Mapping pro zjištění stavu Vaší pokožky a následná profesionální kosmetická péče.

prodlužování řas

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

Profesionální prodlužování řas. Jedinečná metoda aplikace k docílení dlouhých, hustých a přirozeně vypadajících řas

mezoterapie

MEZOTERAPIE

Účinný postup v oblasti faceliftu.Jedná se o přirozené ošetření, které aktivuje v pokožce tvorbu vlastního kolagenu s dlouhodobým účinkem.

AKCE na tento týden!

Využijte našich zvýhodněným balíčků a jednotlivých akcí. Získáte tím možnost zakoupit služby za nižší než běžnou cenu. V některých případech je pro Vás dokonce služba připravena zcela ZDARMA.  

Dermalogica

Zákládáme si na kvalitní péči o naše klienty, spolupracujeme pouze se špičkovými výrobci kosmetických prostředků jako je DERMALOGICA.