Kosmetika DP Dermaceuticals

objevte kvalitní kosmetiku

Skin treatment 30

Inovativní koncept v péči o pleť s dermokosmetickou značkou Dp Dermaceuticals,zaměřený na aplikaci specifických koncentrátů,zajišťuje okamžité rozzáření pleti a podporu řešení jejích specifických problémů.Skvěle se hodí jako ošetření mezi mikrojehličkovacími procedurami.

Cena

30 minut 1590,-

Skin treatment 60

Komplexní inovativní ošetření pleti s dermokosmetickou značkou Dp Dermaceuticals,zaměřené na aplikaci specifických koncentrátů,zahrnuje Led therapy,hloubkové čištění pleti a nezbytnou relaxaci v podobě uvolňující masáže.Skvěle se hodí jako ošetření mezi mikrojehličkovacími procedurami.

Cena 75 minut 2590,-

Potřebujete pomoci s výběrem? Kontaktujte nás!

Analýza pleti FaceMapping

Profesionální analýza pleti umožňuje do hloubky poznat specifické potřeby pokožky a ukáže cestu ke správně zvoleným profesionálním produktům a následně výrobkům na domácí použití. Díky ní se budete těšit z výjimečných výsledků.

Díky analýze pleti FaceMapping vyvinuté značkou Dermalogica dokážeme určit stav a typ pleti s dokonalou přesností. Provádí se buď online přes videohovor nebo osobně při kosmetickém ošetření, kterého je vždy součástí.

Domů odejdete se Skin fitness plánem s doporučeními produkty na domácí ošetření a vzorky. Všechny produkty si můžete zakoupit v salónu, pro stálé klienty jsou připravené zajímavé slevy a akce