Dermapen 4™

Mikrojehličkování Dermapenem
Objednejte se na konzultaci
mezoterapie

S Dermapenem uvidíte okamžité výsledky

Vypnutou pleť bez vrásek jizev po akné nebo hyperpigmentace pomocí Dermapen. Umožňuje o 80% více pronikání aktivních látek ve srovnání s jinými ošetřeními. Je to kolagen-indukční terapie pocházející z USA. Terapie je prováděna v lokální anestezii, je bezbolestná, miniinvazivni, s použitím výživových sér.

Princip metody mikrojehličkování:
Dermapen vytváří v pleti tisíce mikrovpichů, které pronikají kolmo do pokožky vytvářející mikrokanálky, které se rychle uzavírají. Než se uzavřou, vpravují se do nich výživná séra. Pokožka postupně buduje vlastní kolagenní a elastinová vlákna vybuzením hojivé reakce kůže. Kolagen-indukční terapií se pokožka viditelně zpevňuje a omlazuje.

Je to bezpečná a účinná metoda využívaná po celém světě k odstranění a zjemnění různých typů jizev, pigmentových skvrn a vrásek v různých délkách. Je vhodná pro všechny typy pokožky. Ideální doba ošetření je listopad až březen.

Nejbezpečnější procedura na trhu přinášející dlouhodobé výsledky.

Dermapen4 je nejpokročilejší a nejrychlejší zařízení na trhu. Přepište minulost svojí pleti. Obnova pleti by měla začínat od spodních vrstev, a proto tu máme originální DermaPen 4, který s pomocí sofistikovaných technologií umožňuje dlouhodobou rejuvenaci a vyřešení akutních problémů pleti.

Pro jaké problémy s pletí je vhodné ošetření Dermapenem 4™?

  • Jemné linky a vrásky
  • Stárnoucí a sluncem poškozená pokožka
  • Aktivní akné nebo jizvy po akné
  • Pigmentace
  • Rozšířené póry
  • Rosacea

Jak Dermapen 4™ funguje?

Zařízení vytváří v pleti za pomoci 16 sterilních jednorázových jehliček tisíce kanálků, které zapříčiní spuštění přirozené imunitní reakce těla a aktivaci růstových faktorů.

 Vytvořenými mikrokanálky se do pleti dostávají aktivní látky ze speciálních koncentrátů Meso-Glide sestavovaných na míruTento proce normalizuje obnovu kožních buněk, podporuje tvorbu nového kolagenu a celkově posiluje obranyschopnost pleti.

​DermaPen 4 je výsledkem mnohaletého výzkumu v oblasti dermatologické a dermokosmetické péče.

Dermapen 4™ Basic

Revoluční intenzivní péče o pleť pro pevnější, hladší a sjednocenou pleť.Konec trápení s akné,  jizvami po akné, hlubokými vráskami, rosaceou, rozšířenými póry nebo hyperpigmentací. Microneedling umožňuje viditelné a dlouhodobé výsledky. Pro maximální výsledky používáme certifikovaný protokol DermapenWorld. Konzultace s terapeutem před ošetřením je nezbytná.

 

 Délka ošetření: 60minut                        
Cena : 4150,- Kč / ošetření                      

 

Dermapen 4™ Basic

+ Über pro Peel

Získejte dokonalý výsledek díky kombinaci ošetření Dermapen4 a revolučního chemického peelingu, který ještě více napomáhá k redukci hlubokých vrásek, jizev po akne a k dokonalému vyhlazení pokožky.Vylepšená procedura v rámci Dermapen 4.

 

 

 Délka ošetření: 60minut                        
Cena : 5150,- Kč / ošetření 

Dermapen 4™ MG Collection

 

Pokročilé ošetření Dermapen™ v kombinaci s 5 ml na míru připraveného koncentrátu, který obsahuje nejvyšší koncentraci volné kyseliny hyaluronové na trhu. MG-Collection je řada revolučních sterilních koncentrátů vytvořených pro invazivní mezoterapii Dermapen 4™. Každý preparát obsahuje nejnovější látky dostupné v korektivní dermatologii, počínaje nejvyšší koncentrací kys. hyaluronové (35 mg/ml), přes technologii calphosomů, která zajišťuje správnou penetraci botanických látek, až po GGP, revoluční technologii telomerů zpomalující proces stárnutí. GGP byla v roce 2009 oceněna Nobelovou cenou.

                                                                                                                                 Délka ošetření: 60minut                        
                                                                                                                             Cena : 7150,- Kč / ošetření 

                    

 

VÝRAZNĚ ZDRAVĚJŠÍ A MLADŠÍ PLEŤ DÍKY MEZOTERAPII

Jsme plně vybavený kosmetický salón v Praze 6. Pracujeme pouze s vysoce kvalitní kosmetikou. Nechte se hýčkat a dopřejte své pleti nezaměnitelnou péči. Díky této proceduře bude Vaše pleť dokonale vyživená a svěží.

Nenašli jste co jste hledali? Vyberte si z následující nabídky služeb.

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

Kosmetické ošetření šité na míru. Součástí je Face Mapping pro zjištění stavu Vaší pokožky a následná profesionální kosmetická péče.

prodlužování řas

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

Profesionální prodlužování řas. Jedinečná metoda aplikace k docílení dlouhých, hustých a přirozeně vypadajících řas

ONLINE KONZULTACE

Online kosmetická konzultace přímo v pohodlí Vašeho domova. 

AKCE na tento týden!

Využijte našich zvýhodněným balíčků a jednotlivých akcí. Získáte tím možnost zakoupit služby za nižší než běžnou cenu. V některých případech je pro Vás dokonce služba připravena zcela ZDARMA.  

Dermalogica

Zákládáme si na kvalitní péči o naše klienty, spolupracujeme pouze se špičkovými výrobci kosmetických prostředků jako je DERMALOGICA.