5 způsobů,jak účinně hydratovat pleť
2. 7. 2021
5 způsobů,jak účinně hydratovat pleť
  1. Hydratační krémy: správně zvolený hydratační přípravek je první a nezbytný krok k účinné hydrataci pleti.Dermalogica má celou řadu hydratačních krémů pro všechny typy a stavy pleti (Skin smoothing Cream,Intensive moisture balance,Active moist atd.).
  2. Diamantem k hydrataci:při tomto neinvazivním ošetření,při nímž se speciálními nástavci obrušuje pleť dochází k prokrvení a odstranění nečistot a odumřelé kůže.Pleť je poté připravená lépe hydratovat.Stimulují se i kolagenová vlákna a pleť krásně září. 
  3. Hydratační tonika ve spreji:nanášejí se na pokožku kdykoliv během dne.Dodávají pleti účinnou hydrataci a to i přes make up.(Dermalogica Ultracalming mist-hydratace a zklidnění citlivé pleti,Dermalogica Antioxidant hydramist-hydratace a zpevnění).
  4. Čištění pleti a líčení: Správně zvolené přípravky na čištění pleti mohou pleť účinně hydratovat,stejně tak podkladové báze (Hydrablur primer,Skin perfect primerSPF30 a tónovací krémy (Sheer tint SPF20).
  5. Pitný režim:Pijme po celý den,a to natolik,aby se nedostavil pocit žízně.Při dostatečné hydrataci tělo rychleji tráví,vstřebává vitamíny,nedostavuje se chuť na sladké,pleť je napnutá a není náchylná k tvoření akné. 

Další zajímavé příspěvky ke čtení

Váš titul jde sem

Líbil se Vám dnešní článek? Nezapomeňte se registrovat k odběru a získat možnost našich kosmetických akcí. Nebojte se, SPAM  rádi nemáme. Zprávy odesíláme maxímálně 1x měsíčně.